Użytkownicy Galaxy S10 mogą już testować One UI 2.0

Dziś ruszył program beta testów najnowszej wersji interfejsu użytkownika One UI 2.0. Mogą w nim uczestniczyć użytkownicy modelu Galaxy S10 z trzech różnych krajów.

W zeszłym tygodniu informowałem o zmianach, jakie przyniesie ze sobą najnowsza generacja interfejsu użytkownika Samsunga, mianowicie One UI 2.0. Dziś możecie już sami przekonać się jakie pomysły wprowadzi interfejs. W dniu dzisiejszym ruszyły bowiem jego oficjalne beta testy.

One UI 2.0

Beta testy tak naprawdę rozpoczęły się w miniony weekend w Korei Południowej, jednak były dostępne dla ograniczonej liczby użytkowników. Mogło się do nich zapisać jedynie 1000 osób, natomiast dziś przygotowano miejsca dla kolejnych chętnych.

Samsung nie ujawnił zbyt wielu szczegółów dotyczących organizowanych testów. Wiemy jedynie tyle, że są dostępne tylko dla użytkowników modelu Galaxy S10, którzy mieszkają w Korei, USA oraz Niemczech.

One UI 2.0

Pojawiło się już kilka przecieków dotyczących nowych funkcji. Z tego co wiemy, to tryb Night Mode zmieni nazwę na Dark Mode, zaś obraz będzie ciemny również w przypadku tapety. Dodatkowo zablokowany ekran automatycznie dostosuje kolorystykę i format zegara, a także powiadomień, aby były maksymalnie czytelne. W trybie skupienia wyłączającym wszystkie aplikacje i powiadomienia, pozwalającym skupić się na pracy, pojawi się Digital Wellbeing. Uproszczono także menu ustawień zarządzania urządzeniem, a także dodano kilka nowych elementów, ułatwiających m.in., wyszukanie i skasowanie zduplikowanych zdjęć.

One UI 2.0

Póki co program beta testów One UI 2.0 dostępny jest tylko dla trzech krajów. W nadchodzących tygodniach możemy jednak oczekiwać rozszerzenia go również na kolejne państwa. Przecieki sugerują też, że prawdopodobnie już od 21 października beta testy będą dostępne dla modeli Galaxy Note oraz Note 10+.

One UI 2.0

Źródło

You may also like...