Elektryczny rower Olympia HYSAK imponuje gigantycznym zasięgiem

Marka Olympia wprowadziła do sprzedaży nowy rower elektryczny Olympia HYSAK. Jednoślad imponuje gigantycznym zasięgiem wynoszącym 290 km, a także zawieszeniem idealnym do jazdy po bezdrożach.

Miłośnicy weekendowych wypadów rowerem za miasto, którzy uwielbiają poszaleć poza utartymi szlakami, z pewnością zainteresują się nową propozycją marki Olympia. Firma wprowadziła do sprzedaży model Olympia HYSAK, zaprojektowany specjalnie do jazdy w terenie.

Jednoślad dysponuje ramą wykonaną z aluminium 6061, która zapewnia mu niską masę oraz odpowiednią wytrzymałość podczas skoków po wertepach. Silnik Oli EDGE umieszczony w dolnej części ramy ma aż 90 Nm momentu obrotowego i zapewnia niezłe przyspieszenie. Dodatkowo posiada czujnik momentu obrotowego, dzięki czemu automatycznie dostosowuje wspomaganie do warunków drogowych.

Dużą zaletą pojazdu jest kompaktowa bateria PowerNine 900 Wh, która gwarantuje mu imponujący zasięg wynoszący aż 290 km. Producent zadbał także o płynność i wygodę jazdy, montując 12-biegową przerzutkę Shimano Deore oraz zawieszenie Rock Shox o aż 160 mm skoku amortyzatorów.

Są też czterotłoczkowe hydrauliczne hamulce Shimano z 203 mm tarczą z przodu oraz 180 mm z tyłu, jak również wygodne siodełko Sella Italia Model X Comfort. Rower dostępny jest w dwóch kolorach: czerwony i szary, a także trzech rozmiarach ramy: S/M, M/L i L/XL.

Na niemieckim rynku cena modelu Olympia HYSAK, w podstawowej konfiguracji zaczyna się od 5948 euro.

Gdybyście jednak szukali tańszego elektryka, to na tej stronie możecie sprawdzić ceny modeli dostępnych w polskich sklepach. #reklama

Olympia HYSAK
Źródło: Olympia

You may also like...