Xiaomi Mi 11 Ultra wyprzedany w Wielkiej Brytanii w jeden dzień

Brytyjczycy rzucili się do sklepów, by kupować najnowszy flagowiec Xiaomi Mi 11 Ultra. Sprzęt wyprzedał się na tym rynku w ciągu zaledwie jednego dnia od rynkowej premiery.

Jak informowałem kilka dni temu, oficjalna europejska premiera najnowszego flagowca Xiaomi Mi 11 Ultra odbędzie się już 11 maja. Nieco wcześniej sprzęt trafił na rynek brytyjski, gdzie okazał się wielkim hitem sprzedaży. W ciągu zaledwie jednego dnia wyprzedał się bowiem cały zapas dostarczony przez producenta.

Smartfon na brytyjskim rynku można kupić tylko w jednej konfiguracji, wyposażonej w 12 GB RAM oraz 256 GB pamięci użytkowej. Dostępny jest także tylko jeden wariant kolorystyczny, mianowicie czarny, a trzeba za niego zapłacić 1199 funtów.

Nie jest to niska kwota, więc Xiaomi zachęca do zakupu podwojeniem liczby punktów lojalnościowych Mi Points. Klient może więc liczyć łącznie na 2398 punktów, które można w przyszłości wykorzystać na zniżki przy zakupie innego sprzętu chińskiej marki. A dodam, że 100 Mi Points to odpowiednik 1 funta. Jak więc łatwo obliczyć, konsument zyskuje prawie 24 funty.

Klienci, którzy chcieliby nabyć nowego flagowca, będą teraz musieli chwilę poczekać na kolejną dostawę. Mogą też zadowolić się pozostałymi modelami z tej rodziny, jeśli akurat nie potrzebują tak wyposażonego sprzętu. Za 369 funtów mają możliwość zakupu modelu Mi 11 Lite 5G. Smartfon dostępny w kolorze żółtym, zielonym lub czarnym, ma na pokładzie 8 GB RAM i 128 GB pamięci.

W ofercie jest też specjalna edycja Mii 11 w cenie 799 funtów, wyposażona w 8 GB RAM i 256 GB pamięci użytkowe. Każdy kto ją zamówi, dostanie całkowicie za darmo smartwatch Mi Watch o wartości 119 funtów. Aby skorzystać ze zniżek, trzeba dokonać zakupu na oficjalnej stronie Xiaomi UK.

Xiaomi Mi 11 Ultra

Źródło

You may also like...