Xiaomi Mi 11 Ultra zadebiutuje w Europie już 11 maja

Za kilka dni będziemy mogli oficjalnie kupić w Europie topowy model Xiaomi Mi 11 Ultra. Smartfon zadebiutuje w sklepach już 11 maja i będzie kosztował 1199 euro.

Najnowszy smartfon Xiaomi Mi 11 już od jakiegoś czasu dostępny jest na zachodnich rynkach, lecz nie dotyczy to wszystkich jego wersji. W europejskich krajach nie pojawił się dotąd topowy model nowej rodziny, mianowicie Xiaomi Mi 11 Ultra. Za kilka dni to się jednak zmieni, gdyż Xiaomi przygotowuje się do jego debiutu na Starym Kontynencie.

Dzięki duńskiej stronie Xiaomi dowiedzieliśmy się, że flagowiec pojawi się w europejskich sklepach już 11 maja, choć nie będzie to sprzęt tani. Jego cenę już znamy, gdyż producent podał ją podczas eventu zorganizowanego pod koniec marca. Wiemy dzięki temu, że trzeba będzie zapłacić za niego aż 1199 euro.

Mi Ultra 11 posiada 6,81″ wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 3200 x 1440 pikseli i ma częstotliwość odświeżania 120 Hz. Delikatnie zakrzywiony panel o szczytowej jasności aż 1700 nitów, przed uszkodzeniami chroni szkło Gorilla Glass Victus. Smartfon ma także dodatkowy panel AMOLED o przekątnej 1,1″ i rozdzielczości 126 x 294 pikseli. Jest on dotykowy i posiada funkcję always-on display, a może prezentować m.in., powiadomienia z aplikacji. Przydaje się również do kadrowania zdjęć, gdy chcemy wykonać selfie głównym aparatem. Pod maską znajduje się natomiast Snapdragon 888, a oprócz tego sprzęt oferuje nam wiele nowinek technologicznych.

Z dokładną specyfikacją tego modelu zapoznacie się tutaj.

Xiaomi Mi 11 Ultra

Źródło

You may also like...