Pierwszy klaps na planie ekranizacji Need for Speed

Już wkrótce seria Szybcy i Wściekli, będzie mieć konkurencję. W tym tygodniu padł pierwszy klaps na planie filmowej ekranizacji popularnej gry wideo Need for Speed.

Zdjęcia nie są jednak kręcone w Los Angeles, czy Nowym Jorku jak można by się spodziewać, lecz małej mieścinie Macon w stanie Georgie’a. Centrum miasta zostało praktycznie zarekwirowane przez ekipę filmową, a mieszkańcy raczej nie będą zadowoleni koniecznością zamknięcia części ulic i to na dłuższy czas.

Pierwsze zdjęcia kręcone były w lokalnej myjni samochodowej, ale na razie to wszystkie wiadomości z planu. Miejmy nadzieję, że w miarę postępów prac, pojawią się jakieś dodatkowe informacje, a być może również jakieś zdjęcia z planu. Wiemy jedynie tyle, że główną rolę gra Michael Keaton, którego być może znacie z dwóch Batmanów, a także komedii Sok z Żuka, zaś partneruje mu młoda gwiazda serialu Breaking Bad – Aaron Paul. W obsadzie jest również Dominic Cooper, gwiazda filmu Abraham Lincoln: Vampire Hunter.

Fabuła obrazu skupi się na uczestniku ulicznych wyścigów, który dopiero wyszedł z więzienia i dołącza do wyścigu przez całe Stany Zjednoczone. W tym samym czasie były partner wyznacza nagrodę za jego głowę. Można się więc spodziewać emocjonujących pościgów, eksplozji oraz klasycznej walki na gołe klaty.

Źródło: IMDB.com

You may also like...