Piłkarska wersja Oppo Reno 10x Zoom już w sprzedaży

Fani piłki nożnej mogą już kupić specjalną edycję smartfona Oppo Reno 10x Zoom, poświęconego klubowi FC Barcelona. Smartfon kosztuje w Europie 899 euro.

Producenci smartfonów bardzo cenią piłkarskich kibiców, więc od czasu do czasu oferują im specjalne wersje swych produktów. Parę dni temu chińska firma Oppo zapowiedziała limitowaną edycję modelu Oppo Reno 10x Zoom, poświęconą popularnemu hiszpańskiemu klubowi FC Barcelona. Nowy produkt jest już dostępny w sprzedaży.

Smartfon początkowo pojawił się w chińskim oficjalnym sklepie producenta, ale teraz dotarł również na europejskie rynki. Fani klubu mogą go zakupić m.in., we Francji, Hiszpanii oraz Holandii, gdzie oferowany jest w cenie 899 euro.

Oppo Reno 10x Zoom

Pod względem technicznym, specjalna edycja nie ma żadnych dodatkowych elementów wyposażenia. Nadal posiada więc Snapdragona 855 z 8 GB RAM oraz 256 GB pamięci użytkowej, a także wysuwaną kamerę. Różnica dotyczy przede wszystkim wyglądu zewnętrznego. Obudowę smartfona pomalowano bowiem w barwy klubowe, a dodatkowo na jego tylnym panelu znajduje się złoty herb drużyny.

Oppo Reno 10x Zoom

W podobny sposób pomalowano pudełko, w którym smartfon jest oferowany. W opakowaniu znajdziemy dodatkowo słuchawki, kabel SuperVOOC, a także plastikowe etui ochronne, również pomalowane w barwy klubowe. Te same barwy znajdziemy ponadto w motywie, który znajduje się w systemie ColorOS 6.

Oppo Reno 10x Zoom

Co ciekawe, w Chinach standardowa wersja Oppo Reno 10x Zoom kosztuje dokładnie tyle samo co limitowany wariant piłkarski. Klient nie musi więc dopłacać do specjalnej edycji, co jest niewątpliwie miłym ukłonem w stronę fanów.

Oppo Reno 10x Zoom

Źródło: Opposhop.cn

You may also like...