Pitbull z własną linią przenośnych głośników

Znani muzycy często użyczają swego nazwiska do promowania sprzętu audio. Tak uczynił przed laty Dr.Dre promując specjalną edycję słuchawek Beats, a teraz na podobny ruch zgodził się Pitbull.

Być może niewielu z Was wie, kim jest Armando Christian Perez, ale to dlatego, że znacie go pod pseudonimem Pitbull. Jest to znany wokalista, który na przestrzeni ostatnich lat współpracował z wieloma artystami, takimi jak Mark Anthony, Usher, Havana Brown oraz wieloma innymi.Teraz Pitbull nawiązał współpracę z firmą RockDoc, której efektem jest własna linia głośników przenośnych, korzystających z opatentowanej technologii Proprietary Weave Technology. W zasadzie nie jest to tylko głośnik, lecz cały odtwarzacz muzyczny, wyposażony we wbudowaną pamięć.

W ofercie firmy jest model RockDoc POWER wyposażony w 4GB pamięci, jeden głośnik oraz dwie piosenki Pitbulla. Gadżet kosztuje 40 dolarów. Model RockDoc BOOM również posiada 4GB pamięci oraz dwie piosenki artysty, jednak gra znacznie lepiej dzięki 2-drożnym głośnikom. Jego cena to 50 dolarów. Ostatnim z modeli jest kosztujący 60 dolarów RockDoc Bluetooth, również dwudrożny sprzęt, który można sparować z naszym smartfonem.

Źródło: Rockdoc.com

You may also like...