PlayStation 4 od dziś w niższej cenie

Kilka tygodni temu pisałem o obniżce ceny konsoli PlayStation 4 w Stanach Zjednoczonych, a nieco wcześniej także w Japonii. Teraz za ten popularny sprzęt dla graczy mniej zapłacą również mieszkańcy Europy.

Od dziś oficjalnie wchodzą w życie nowe, niższe ceny konsoli PlayStation 4, z których niewątpliwie bardzo ucieszą się gracze, nieposiadający jeszcze tego sprzętu w swych domach. Dzięki nowej polityce cenowej japońskiego koncernu, będą go mogli kupić nieco taniej niż dotychczas.

W Wielkiej Brytanii konsola w wersji z 500 GB dyskiem kosztuje teraz 299,99 funtów, czyli około 1740 złotych, natomiast 1500 zł zapłacimy za nią w pozostałych krajach europejskich. Polski oddział Sony na razie milczy na temat nowych cen, ale za kilka dni z pewnością zareaguje i poinformuje ile trzeba będzie zapłacić za ten sprzęt na naszym rodzimym rynku.

Tanie gry na PlayStation 4

W naszym kraju obniżka niewiele jednak zmieni, gdyż w rodzimych sklepach ceny PlayStation 4 od dawna są znacznie niższe od oficjalnych i obecnie 500 GB wersję konsoli można kupić za 1400 zł, natomiast PlayStation 4 z 1 TB dyskiem kosztuje 100 złotych więcej.

Źródło: Blog.eu.playstation.com

You may also like...