Darmowe gry w PlayStation Plus na listopad

Sony nieco pospieszyło się w ujawnieniem listy tytułów, na które w listopadzie mogą liczyć subskrybenci PlayStation Plus. Gry są jednak całkiem solidne.

Zazwyczaj tytuły dla PlayStation Plus na kolejny miesiąc, ujawniane są dopiero pod koniec miesiąca poprzedniego. Tym razem Sony jednak mocno się pospieszyło. I wprawdzie dopiero rozpoczął się październik, to japoński koncern już ujawnił listę gier na listopad. Zapewne zrobiono to przez pomyłkę, ponieważ lista gier już znikła z oficjalnej strony. Ale oczywiście uważni gracze zdążyli to zauważyć i rozpowszechnić.

W przyszłym miesiącu na posiadaczy konsoli PlayStation 4 czekają dwie całkiem niezłe produkcje. Są to mianowicie Yakuza Kiwami oraz Bulletstorm: Full Clip Edition.

Yakuza Kiwami to remake pierwszej odsłony serii Yakuza i została wydana na zachodnich rynkach około roku temu. Jest to więc stosunkowo nowa produkcja i takie rzadko trafiają do usługi subskrypcyjnej. Bulletstorm: Full Clip Edition to już znacznie starszy tytuł, będący remasterem strzelanki z 2011 roku stworzonej przez Epic Games.

Niestety wyciek nie zawierał gier przeznaczonych dla PlayStation 3 oraz PS Vity. Na listy tytułów dla tych platform musimy poczekać do końca bieżącego miesiąca.

PlayStation Plus

Źródło: Twitter.com

You may also like...