Qualcore 7030 4G – prestiżowy tablet na każdą kieszeń

Tablet Qualcore 7030 4G umożliwia swobodne i szybkie poruszanie się po sieci oraz sprawne przeglądanie stron internetowych. Jest znakomitą platformą do grania w najbardziej popularne gry. Wbudowany GPS pozwala wygodnie korzystać z nawigacji, a 8GB pamięci flash daje pewność, że nigdy nie zabraknie miejsca na ulubione filmy, aplikacje czy niezbędne dokumenty.

Qualcore 7030 4G to tablet o dużej mocy z czterordzeniowym procesorem 4×1,0 GHz, pamięcią 8GB i dużym ekranem dotykowym 7” IPS w technologii pojemnościowej Multi-touch i szybkim Internetem LTE. Tablet pracuje na systemie Android Lollipop 5.1.Dzięki złączu OTG możliwe jest rozszerzenie pojemności pamięci oraz podłączenie dodatkowych urządzeń. Urządzenie łączy się z siecią WI-FI oraz posiada wbudowany moduł bluetooth. Qualcore 7030 4G pracuje na systemie Android 5.1 oraz czterordzeniowym procesorze 4 x 1,0 Ghz, co gwarantuje bardzo szybkie wykonywanie wielu zadań jednocześnie.

7 calowy ekran w technologii IPS cechuje się znakomitym kontrastem, świetnym odwzorowaniem kolorów i szerokimi kątami widzenia co gwarantuje najlepszą jakość obrazu. Tablet wyposażono w dwie funkcyjne kamery, zarówno z przodu jak i z tyłu urządzenia.

Wbudowany GPS pozwola swobodnie korzystać z nawigacji, a preinstalowane nawigacje: Aponia GPS Navigation, MapaMap, czy Yanosik, umożliwią dotarcie do wyznaczonego celu. Wbudowany modem 4G zapewnia łączność z siecią w każdym miejscu. Dzięki zastosowaniu Dual Sim, możliwe jest korzystanie z tabletu jak z telefonu oraz można używać jednocześnie dwóch kart SIM.

Qualcore 7030 4G posiada pakiet preinstalowanych apllikacji i gier. Można na nim swobodnie oglądać filmy w wysokiej rozdzielczości, czy słuchać muzyki w najwyższej jakości.

Solidna obudowa sprawia, że tablet Qualcore 7030 4G prezentuje się świetnie oraz jest odporny na uszkodzenia. Objęty dwuletnią gwarancją producenta. Cena od 329 zł.

Specyfikacja produktu:

Źródło: prasowe

You may also like...