Google Pixel: naprawa sprzętu w ten sam dzień

Google obiecuje wszystkim nabywcom swego nowego smartfona, że nie będą musieli długo czekać na jego naprawę. Ma ona zostać bowiem wykonana w ciągu tego samego dnia, w którym urządzenie zostanie dostarczone do serwisu.

Użytkownicy smartfonów doskonale wiedzą, że awaria sprzętu zazwyczaj oznacza, że zostaje się bez telefonu na kilka dni, a czasem nawet tygodni. Jest to oczywiście bardzo uciążliwe, szczególnie jeśli potrzebujemy go do pracy, a tymczasem serwisy rzadko udostępniają urządzenia zastępcze.W przypadku smartfonów Google Pixel nie trzeba się tym przejmować. Wprawdzie Google zapowiedziało, że ten produkt będzie otrzymywał aktualizacje systemowe tylko do 2018 roku, ale za to producent zapewni mu znakomity serwis.

Koncern deklaruje, że naprawa uszkodzonego sprzętu zostanie wykonana jeszcze tego samego dnia. W tym celu podpisano umowę z firmą uBreakFix, która zajmie się serwisowaniem tych urządzeń. Niestety taka oferta dostępna będzie tylko dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Klienci z innych krajów, będą więc musieli nieco czekać.

Przy okazji poznaliśmy także cennik niektórych usług. Naprawa wyświetlacza będzie kosztować 129-149 dolarów, natomiast portu ładowania lub samej baterii 79 dolarów. To oczywiście uszkodzenia fizyczne, które nie podlegają naprawie gwarancyjnej, więc klient będzie musiał zapłacić za nie z własnej kieszeni.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...