Funkcjonalny myPhone Simply 2 ponownie w Biedronce!

Firma myPhone od ponad 7 lat dostarcza na rynek telefony z serii myPhone Simple Life. Cieszy więc fakt, że na półkach sieci sklepów Biedronka, po raz kolejny pojawi się myPhone Simply 2 ze starterem tuBiedronka.

myPhone Simply 2 to łatwy w obsłudze telefon komórkowy z kolorowym wyświetlaczem i obrazkowym menu. Dedykowany jest tym użytkownikom, którzy ponad wszystko w urządzeniu cenią sobie prostotę i funkcjonalność.Telefon wyposażony został w kolorowy wyświetlacz 1.77”, który w połączeniu z prostym i intuicyjnym menu, zapewnia łatwość i komfort użytkowania. Czytelna klawiatura z dużymi klawiszami ułatwia korzystanie ze sprzętu osobom ze słabszym wzrokiem, a ulokowany z tyłu przycisk SOS z funkcją przypisania numeru będzie zabezpieczeniem w razie niespodziewanych sytuacji. Urządzenie wyposażono także w szereg innych opcji działania: funkcja Dual SIM daje możliwość obsługiwania dwóch kart SIM jednocześnie, stacja dokująca z opcją ładowania pozwala na umieszczenie w niej telefonu (bez konieczności pamiętania o jego zasilaniu), a długi czas użytkowania możliwy jest dzięki wydajnej baterii, działającej nawet do 10 dni.

myPhone Simply 2 posiada także Radio FM, odtwarzacz audio, Bluetooth, latarkę i opcję obsługi kart microSD. Urządzenie posiada także pozytywną opinię niezależnej jednostki certyfikującej DEKRA, która na co dzień zajmuje się badaniem trwałości i funkcjonalności poszczególnych produktów.

Telefon dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych (białej i czarnej) ze starterem tuBiedronka, w cenie 89,90 zł.

Źródło: Prasowe

You may also like...