Plecak dla fana popularnej serii Zelda

Niezwykle popularna seria Zelda, wydana na konsole Nintendo, przez lata obecności na rynku doczekała się nie tylko gier wideo, ale też wielu interesujących gadżetów. Jednym z ciekawszych, jest plecak inspirowany grą The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Plecak ma bardzo oryginalny kształt, gdyż jest inspirowany Tarczą Podróżnika, używaną przez głównego bohatera do ochrony przed różnego rodzaju zagrożeniem. Wygląda więc faktycznie jak tarcza noszona na plecach, a dla lepszego efektu, został okraszony grafiką również nawiązującą do gry.

Oczywiście mimo nietypowego wyglądu, jest to w pełni funkcjonalny plecak. Wyposażono go więc w szerokie skórzane szelki oraz paski zapewniające komfort użytkowania. A także podwójne zapięcie dające szybki dostęp do zawartości. W środku znajduje się także kieszeń na laptop lub tablet oraz organizer z kieszeniami zapinanymi na suwak oraz trzema otwartymi kieszonkami na drobiazgi.

Wprawdzie długimi krokami zbliżają się wakacje, ale z pewnością przyda się w przyszłym roku szkolnym, zaś noszący go uczeń zrobi furorę wśród kolegów. Jeśli chcielibyście kupić taki plecak, to zapraszam do tego sklepu. Trzeba za niego zapłacić 9,99 dolarów.

plecak

plecak

plecak

plecak

Źródło: Thinkgeek.com

You may also like...