Plecak gamingowy ze złączem USB

Genesis wprowadza na polski rynek nowy plecak gamingowy. Model Pallad 400, posiada gniazdo USB, umożliwiające ładowanie naszego smartfona.

Gracze czasem także podróżują i wówczas potrzebują odpowiedniego plecaka, który pomieści cały ich sprzęt. Firma Genesis oferuje takie gadżety, które są nie tylko wygodne, ale też bardzo funkcjonalne.

Jej najnowszy model nazywa się Pallad 400 i posiada parę przydatnych elementów. Producent starał się, by plecak sprawdzał się zarówno przy przenoszeniu sprzętu, jak i przedmiotów niezwiązanych z gamingiem. Oczywiście standardem jest wyściełana komora główna przeznaczona dla laptopa. Konstrukcja jest oczywiście odpowiednio wzmocniona i sztywna, gwarantując bezpieczeństwo komputerowi. Co więcej, produkt wykonano z wodoodpornego materiału.

Pallad 400 posiada także drugą przestronną komorę na gamingowe peryferia. Jeśli jednak ktoś nie zamierza przenosić klawiatury, myszki czy słuchawek, zawsze może wykorzystać tę przestrzeń do trzymania w niej książek, dokumentów czy innych przydatnych rzeczy. Warto też wspomnieć o znajdujących się w komorze przegródkach na mniejsze przedmioty.

Na tym jednak nie koniec. Plecak posiada też pięć kieszeni z dodatkowymi przegródkami, m.in. na telefon. Dodatkowo Pallad 400 wyposażono w zewnętrzny port USB, umożliwiający wygodne ładowanie telefonu w czasie podróży.

Prócz tego, że plecak powinien być wytrzymały i funkcjonalny, dobrze przy tym, by był i wygodny. Pallad 400 może się pochwalić ergonomicznymi paskami na ramiona, dodatkowo wzbogaconymi o odblaski. Elementy odblaskowe znalazły się także na froncie plecaka – jest to niepozorny, choć bardzo ważny element, przydatny zwłaszcza zimą, gdy zmrok zapada bardzo szybko.

Plecak Pallad 400 kosztuje około 149 zł.

Cechy produktu:
Materiał: poliester
Komory główne: 2
Kieszenie zewnętrzne: 5
Dedykowany rozmiar: 15.6”
Wymiary: 450 x 310 x 140 mm
Kolor: czarny

plecak

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...