Cooler Master pokazał nowoczesne słuchawki dla graczy

MasterPulse White Edition to nowy produkt firmy Cooler Master dedykowany graczom. Są to tanie słuchawki o ciekawej i nowoczesnej stylistyce.

CoolerMaster, to firma specjalizująca się w produkcji systemów chłodzenia i obudów. Ma ona jednak w swej ofercie ciekawe akcesoria dla graczy. Jednym z jej najnowszych produktów, są tanie słuchawki MasterPulse White Edition.

Na pierwszy rzut oka, właśnie przez nietypową stylistykę, wiele osób nie zaliczy tych słuchawek do grona urządzeń skierowanych do graczy. Cała ich obudowa, z drobnymi wyjątkami jest bowiem biała lub jasnoszara. Wśród stylistycznie zbliżonych do siebie gamingowych headsetów MasterPulse White Edition wyróżnia się od razu.

Wygląd to jednak nie wszystko. Słuchawki dla graczy to kategoria sprzętu, który musi spełnić bardzo konkretne wymagania, a MasterPulse White Edition nie są tu wyjątkiem. Według producenta jego produkt zdecydowanie ma wszystko czego potrzeba. Jakość dźwięku, wytrzymałość oraz lekką, wygodną konstrukcję.

Cooler Master deklaruje, że oprócz ciekawego designu MasterPulse White Edition oferują bardzo dobre brzmienie. Jest ono zapewniane przez 44 mm przetworniki, połączone z dobrze dopasowanymi nausznikami oraz rozwiązanie o nazwie Bass FX. Co to takiego? Zdejmując boczne panele słuchawek zmieniamy ich brzmienie – niskie tony są wówczas zdecydowanie bardziej słyszalne. Kiedy panele są na swoim miejscu dźwięk jest bardziej zrównoważony.

Każdy headset dla gracza to tak naprawdę dwa urządzenia. Bo poza słuchawkami są to także mikrofony. Na płaskim kablu znajdziemy też stosowny mikrofon. Możemy z niego skorzystać nie tylko wraz z komputerem, ale także w połączeniu ze smartfonem czy odtwarzaczem audio.

W MasterPulse White Edition wyściełany miękkim materiałem pałąk, ma dopasowywać się do wielkości i kształtu głowy gracza. Podobnie wykończono nauszniki. Dzięki temu grając nawet długie godziny nie powinniśmy odczuwać dyskomfortu i wrażenia, że coś uciska nam głowę.

Słuchawki MasterPulse White Edition kosztują około 250 zł.

Dane techniczne:

Średnica głośników: 44 mm
Impedancja: 50 Ω
Pasmo przenoszenia: 20 – 2000 Hz
Czułość: 118 dB +/- 3 dB (Bass FX) / 109 dB +/- 3 dB
Długość kabla: 1,2 m (adapter audio 0,3 m)
Rodzaj mikrofonu: wielokierunkowy
Czułość mikrofonu: -34 dB +/-3 dB

słuchawki

słuchawki

słuchawki

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...