TomTom GO Mobile, darmowa aplikacja na system Android

TomTom wprowadził na polski rynek nową aplikację nawigacyjną z usługą TomTom Traffic. Dzięki niej użytkownicy mogą korzystać z najwyższej jakości usług nawigacyjnych TomTom i bieżących informacji o ruchu drogowym, pokonując miesięcznie do 75 km bez żadnych dodatkowych opłat. Kierowcy mogą zwiększyć zasięg do nieograniczonego w prosty sposób, korzystając z zakupów za pośrednictwem aplikacji.

Wykorzystując ten sam interfejs, co wielokrotnie nagradzana tradycyjna nawigacja TomTom, mobilna aplikacja pozwala kierowcom docierać do celu szybciej każdego dnia. Dzięki mapom offline, usłudze TomTom Traffic, wyrafinowanemu prowadzeniu oraz ostrzeżeniom o fotoradarach i niebezpiecznych miejscach, aplikacja jest idealnym partnerem dla mobilnych użytkowników. Oferuje licencję na mapy całego świata, dzięki czemu polscy kierowcy mogą jej używać wszędzie bez konieczności łączenia z internetem.

Aplikację TomTom GO Mobile przeznaczoną na urządzenia z systemem Android stworzono z myślą o tych kierowcach, którzy chcą korzystać z najlepszych rozwiązań TomTom na swoich smartfonach” – mówi Corinne Vigreux, Dyrektor Zarządzająca TomTom Consumer. „Całkowicie przeprojektowaliśmy nasze rozwiązanie mobilne, dzięki czemu każdy kierowca będzie miał szansę spróbować nawigowania z funkcją TomTom Traffic. Teraz wszyscy użytkownicy urządzeń z Androidem mogą omijać miejsca, gdzie powstają korki i docierać do celu szybciej każdego dnia”.

Zobacz najtańsze nawigacje gps

Pobranie aplikacji jest bezpłatne, a użytkownik może pokonać miesięcznie do 75 km bez dodatkowych kosztów. Może również wybrać roczną lub 3-letnią subskrypcję na nieograniczony zasięg.
Aplikacja jest dostępna w sklepie Google Play za darmo.

Źródło: AScg.pl

You may also like...