Pocophone F1 przetrwał tortury Zacka Nelsona

Właściciel kanału JerryRigEverything wziął na warsztat kolejny smartfon. Jego wybór padł tym razem na najnowszy smartfon Xiaomi, czyli Pocophone F1.

Wprowadzony niedawno do sprzedaży Pocophone F1 pokazuje, że Xiaomi wciąż doskonale rozumie potrzeby swych klientów. Oferowany w bardzo atrakcyjnej cenie model ma przyzwoite wyposażenie i świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Jest przy tym całkiem wytrzymały, co udowodnił test JerryRigEverything.

Zack Nelson postanowił sprawić jak nowy smartfon chińskiej firmy zniesie jego standardowe tortury. Wiele osób jest zapewne bardzo tego ciekawych, bo dla zachowania niskiej ceny, producent nie mógł zastosować znacznie trwalszych materiałów premium. Na szczęście użyty plastik okazał się nadzwyczaj wytrzymały i przetrwał test bez żadnych poważniejszych problemów.

Na poniższym wideo widać, że wyświetlacz telefonu jest bardzo odporny na zarysowania i poradziło sobie z nim dopiero narzędzie o wyższej twardości. Równie wytrzymały jest czytnik odcisków palców co jest istotne, ponieważ w niektórych modelach jego porysowanie znacznie obniża dokładność odczytów. Pozostałe testy urządzenie także przetrwało bez większych problemów.

Jak widać Pocophone F1, którego kupicie również w polskich sklepach, jest sprzętu, który nawet bez dodatkowego futerału przetrwa noszenie w kieszeni.

Pocophone F1

Źródło: YouTube.com

You may also like...