Podeprzyj swego iPada Mini

Osoby, które skusiły się na zakup iPada Mini, miały problem z użytkowaniem sprzętu, jako że wszystkie podpórki do iPada, były za duże dla nowego tabletu.

Producenci akcesoriów na szczęście szybko zareagowali na zmieniające się potrzeby rynku, wprowadzając nowe modele akcesoriów, wśród których znajdziemy także podstawki pod iPada Mini. Jedną z nich jest Versi Stand, która została zaprojektowana do nowego sprzętu Apple, a więc posiada już złącze Lightning, czyli może obsługiwać zarówno wspomnianego iPada Mini, jak i iPhona 5. Co ciekawe, jest kompatybilna również ze starszymi urządzeniami, korzystającymi z 30-pinowego złącza.

Podstawka może podtrzymywać jednego iPada, lub w większej wersji aż dwa. Użytkownik może surfować po sieci, oglądać filmy, lub grać, a równocześnie ładowany jest akumulator urządzenia. Podstawka ma spory zakres ustawień, da się więc wyregulować tablet dokładnie tak jak tego sobie zażyczymy, ustawiając sprzęt w trybie krajobrazowym, lub portretowym, a także pochylając go pod różnym kątem.

Versi Stand kosztuje 189 dolarów.

Źródło: Cool-invent.com

You may also like...