Koniec z czekaniem na ciepłą wodę w kranie; sprzęt Xiaomi podgrzeje ją błyskawicznie

Xiaomi wprowadza na rynek podgrzewacz do wody MIJIA Zero Cold Water Gas Water Heater S1. To niewielkie urządzenie zapewni ciepłą wodę od razu po odkręceniu kranu.

Wszyscy wiemy, że po odkręceniu kranu, czy to w łazience czy w kuchni, na początku leci z niego zimna woda. Trzeba więc spuścić jej całkiem sporo, zanim pojawi się ciepła woda. Jest to duży problem dla osób, które właśnie chcą wziąć prysznic i muszą czekać aż woda zrobi się ciepła. Cierpi na tym również nasz portfel gdyż tracimy sporo wody, za którą musimy zapłacić. Xiaomi stworzyło więc podgrzewacz do wody, który wyeliminuje ten problem.

Podgrzewacz do wody Xiaomi wyeliminuje zimną wodę

MIJIA Zero Cold Water Gas Water Heater S1 to pierwszy podgrzewacz tej firmy, który eliminuje zimną wodę. Urządzenie jest obecnie dostępne w sklepie online Xiaomi Mall i kosztuje tam w przeliczeniu około 1260 zł. Posiada 18-litrowy zbiornik, w którym woda jest już podgrzana, a ponadto wstępnie podgrzewa także tę znajdującą się w rurach. Dzięki temu w momencie odkręcenia prysznica, mamy od razu ciepłą wodę. Sprzęt pozwala także bardzo precyzyjnie kontrolować jej temperaturę z dokładnością do 0,5 stopnia.

Instalacja sprzętu wcale nie wymaga wymiany rur dostarczających ciepłą wodę. Można go również zainstalować z rurą powrotną lub bez. Natomiast do pracy wykorzystuje pompę, której tryby pracy można wybrać w zależności od zapotrzebowania na wodę.

Dzięki sterowaniu płomieniem, kontrola temperatury ogrzewania jest bardziej precyzyjna. Gdy zapotrzebowanie na temperaturę wody jest niskie, automatycznie włącza się słabszy płomień, a temperaturę wody można ustawić na minimum 35°C. Gdy zapotrzebowanie na ciepłą wodę staje się wysokie, automatycznie przełącza się na wysoką moc płomienia, aby zaspokoić zapotrzebowanie. Urządzenie obsługuje cztery tryby kąpieli, w tym mycie dorosłych (43 ℃), wygodne mycie (41 ℃), mycie dzieci (39 ℃) oraz korzystanie z kuchni (36 ℃).

MIJIA Zero Cold Water Gas Water Heater S1 jest oczywiście sprzętem inteligentnym i może komunikować się z innymi urządzeniami domowymi. Gdy np., inteligentny zamek zarejestruje powrót domowników, urządzenie włączy się by zapewnić ciepłą wodę do kąpieli.

podgrzewacz do wody

Źródło

You may also like...