Podróżna lodówka do piwa

Piwo należy pić zawsze odpowiednio schłodzone, tymczasem w podróży ciężko o lodówkę, która nam to zapewni. Na szczęście dzięki Koolernaut możemy takową zabrać do plecaka wszędzie tam, gdzie się wybieramy i zawsze mieć idealnie schłodzone piwo.

Koolernaut to kolejny projekt na Kickstarterze, który zakończył się pełnym sukcesem. Jest to podręczna lodówka przeznaczona do chłodzenia małej puszki piwa lub innego napoju gazowanego, wyposażona dodatkowo w termometr, na bieżąco pokazujący aktualną temperaturę napoju.

Gadżet mówiąc w wielkim uproszczeniu, jest czymś w rodzaju termosu. Obudowa jest wykonana z pianki, dokładnie izolującej puszkę przed temperaturą otoczenia. W jej dolnej części znajduje się tzw. Koolernaut Ice Puck i jest to cylindryczny obiekt wypełniony nietoksycznym żelem, który odpowiednio wcześniej wkłada się do zamrażarki, a następnie oddaje on puszce swą niską temperaturę. Działa to podobnie do typowych turystycznych lodówek, które nie posiadają agregatów.

Twórcom wynalazku udało się zebrać pieniądze na sfinansowanie jego produkcji, więc zapewne niebawem ujrzymy go w sprzedaży.

Źródło: Kickstarter.com

You may also like...