Podświetlany NES dla prawdziwego fana gier wideo

Konsole są znacznie rzadziej modyfikowane niż pecety, ale czasem pojawiają się bardzo ciekawe projekty, w które włożono wiele serca i które ucieszą każdego fana klasyki.

Modder Ryan Fitzpatrick, znany głównie pod pseudonimem PlatinumFungi, przerobił nieco klasyczną konsolę Nintendo Entertainment System, podnosząc znacznie atrakcyjność jej wzornictwa. Dodał jej cztery podświetlane od spodu panele, w których umieścił wizerunki Żółwi Ninja, stąd też konsola nazywa się Teenage Mutant Ninja Turtles NES.

Modyfikacja nie zakończyła się na samej konsoli i objęła również kontrolery, które zostały przemalowane i również zyskały wizerunki sławnych bohaterów walczących ze złem.

Tak zmodyfikowana konsola najfajniej prezentuje się w ciemności, gdy wyraźnie widać podświetlane panele i ktoś kto stanie się jej właścicielem, z pewnością będzie zadowolony. A właśnie, konsola jest do sprzedania. Jej właściciel wystawił ją na eBay’u, lecz uprzedzam, że jeśli jesteście zainteresowani, powinniście przygotować naprawdę sporą kwotę, bowiem aktualnie licytacja dobiła do 305 dolarów, a do jej końca zostało jeszcze 16 godzin.

Źródło: eBay.com

You may also like...