Honor 9 pokazany na nowych renderach

Honor 9 może być kolejnym smartfonem, w którym producent zrezygnuje z gniazda słuchawkowego. Tak sugerują najnowsze rendery opublikowane przez witrynę The Tech Point.

Konsumenci powinni zacząć powoli przyzwyczajać się do myśli, że w nowych modelach smartfonów gniazdo słuchawkowe będzie niedostępne. Kolejnym modelem, w którym próżno szukać tego elementu, może być najnowszy Honor 9.

Witryna The Tech Point przedstawiła kolejne rendery przedstawiające model Honor 9 w wersji czarnej. Pokazują one nowy telefon z różnych kątów, w tym także jego górną oraz dolną krawędź. Szczególnie ta ostatnia jest interesująca, gdyż widać na niej gniazdo USB C oraz głośniki, lecz brakuje tam gniazda słuchawkowego.

Może to oznaczać, że przyszli użytkownicy tego telefonu chcąc podłączyć do niego posiadane już słuchawki, będą musieli mieć przejściówkę. Nie wiadomo jednak, czy trzeba ją będzie zakupić we własnym zakresie, czy producent ją dostarczy.

Umiejscowienie innych elementów jest bardzo podobne jak w modelu Honor 8. W tych samych miejscach jest przednia kamera, głośnik, sensory zbliżeniowe, podwójna tylna kamera oraz głośnik systemu audio. Przycisk włącznika również znajduje się w bardzo podobnym miejscu co u poprzednika. Pojawiły się więc sugestie, że nowy telefon może być jedynie lekkim odświeżeniem modelu Honor 8, z kilkoma kosmetycznymi zmianami.

Specyfikacja techniczna nowego modelu na razie pozostaje w sferze domysłów. Nie wiadomo też na razie kiedy nowy model miałby trafić do sprzedaży oraz ile przyjdzie za niego zapłacić.

Honor 9

Honor 9

Honor 9

Źródło: Thetechpoint.org

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *