Pokeland: nowe Pokemony na smartfony

Pokemony wkrótce ponownie zawitają na smartfony. W czerwcu na Androida oraz iOS pojawi się gra Pokeland, firmy The Pokemon Company.

Pokemon Go jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych gir mobilnych, w której występują Pokemony. Nie jest natomiast jedyną, gdyż trwają właśnie beta testy nowej produkcji firmy The Pokemon Company, zatytułowanej Pokeland.

Pokeland nie jest sequelem Pokemon Go. To zupełnie inna gra, w której nie znajdziemy technologii rzeczywistości rozszerzonej, łączącej prawdziwy świat z cyfrowym. Ta produkcja podobna do typowych gier z pokemonami, ukazujących się na konsole firmy Nintendo. A jej autorem jest te same studio, które stworzyło Pokemon Rumble na Wii, WiiU oraz 3DS.

Zadaniem gracza jest toczenie walk z potworami reprezentującymi szeroki przekrój poziomów. Łącznie w Pokeland do dyspozycji użytkowników oddane zostaną 134 Pokemony, z którymi będziemy toczyć boje na sześciu różnych wyspach. Tytuł zaoferuje łącznie 54 poziomy, przy czym 15 pierwszych poziomów można już wypróbować w wersji beta.

Światowa premiera Pokeland odbędzie się 9 czerwca. Gra pojawi się na smartfony z Androidem oraz iOS.

Pokemony

Źródło: Techcrunch.com

You may also like...