Pokemon Quest zadebiutowało na Androida oraz iOS

Fani Pokemonów otrzymali właśnie kolejną grę z tej serii. Na smartfony z Androidem oraz iOS, ukazało się bowiem Pokemon Quest.

Marka Pokemonów wciąż się rozwija, a Nintendo serwuje fanom tego uniwersum kolejne produkcje, którymi mogą się bawić. Podczas niedawnych targów E3, zapowiedziano kolejną grę z tej serii, zatytułowaną Pokemon Quest. Teraz możemy już ją osobiście wypróbować, gdyż pojawiła się na Androida oraz iOS.

Nowa produkcja czerpie inspirację z Minecrafta (sprawdź najniższe ceny), czego przykładem jest świat gry, w którym dominują kanciaste kształty. Tytuł należy do gatunku przygodówek z elementami akcji i przenosi graczy na wyspę Tumblecube. Naszym zadaniem jest skompletowanie drużyny Pokemonów, a następnie zabranie jej na wyprawę, której celem jest eksploracja świata, znajdywanie skarbów i nowych przeciwników.

Pokemon Quest jest grą z modelem free-to-play, co oznacza, że pobierzemy ją wprawdzie za darmo, ale wbudowano w nią mikrotransakcje. Jeśli więc sięgniemy do naszego portfela, będziemy mogli zakupić specjalne tokeny, które przyspieszą rozrywkę. Tytuł jest do pobrania w Google Play Store oraz iTunes App Store.

Pokemon Quest

Pokemon Quest

Pokemon Quest

Pokemon Quest

Źródło: Play.google.com

You may also like...