PornHub nowym domem dla filmów o broni

Najpopularniejsza strona dla dorosłych jaką jest PornHub stała się nowym domem dla poradników związanych z bronią. To efekt wojny, którą takim materiałom wypowiedział portal YouTube.

Przez wiele lat Amerykanie szczycili się łatwym dostępem do broni, jednak ostatnie wydarzenia pokazują, że jest on zbyt łatwy. Jakby tego było mało, na YouTube znaleźć można całą masę różnego rodzaju filmów reklamujących sprzedaż broni i dostarczających linki do oferujących je sklepów.

Były tam również poradniki uczące w jaki sposób przerobić broń na w pełni automatyczną, zwiększyć pojemność magazynków, instalować dodatkowe akcesoria itp. Wiele tego typu materiałów uczyło również modyfikacji broni, a także samodzielnej ich produkcji. Kilka dni temu portal postanowił więc wypowiedzieć wojnę takim materiałom i zaczął je blokować.

Sprzedawcy broni zarabiają jednak na tym procederze ogromne pieniądze. Podobnie twórcy filmów, którzy zarabiali na reklamach emitowanych podczas wyświetlania materiału, więc taka blokada była im bardzo nie na rękę. Postanowili znaleźć inne popularne miejsce do promowania swych produktów i przenieśli się na stronę PornHub. Najpopularniejsza witryna dla dorosłych ma bowiem znacznie luźniejszy regulamin i dopuszcza udostępnianie filmów związanych z bronią.

Na razie nie wiadomo czy strona pozostawi takie treści, czy też będzie je usuwać, tak jak wiele innych serwisów. Oprócz YouTube, wojnę takim materiałom wydał również Reddit.

PornHub

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...