Samsung zapowiada nowy telefon z klapką

Koreański Samsung zapowiada zupełnie nowy telefon z klapką. Na razie wiemy, że model o roboczej nazwie Projec Lykari, będzie mieć podwójną kamerę.

Choć smartfony opanowały rynek urządzeń przenośnych, to nadal sporą popularnością cieszą się również telefony komórkowe. Co zaskakujące, sporo osób kupuje nadal telefon z klapką, który cieszy się dużą popularnością szczególnie w krajach azjatycki. Na te właśnie rynki Samsung szykuje kolejny model takiego urządzenia, które nosi roboczą nazwę Project Lykari.

Jest to bezpośredni następca ubiegłorocznego modelu Samsung W2018, który może pojawi się w sprzedaży pod koniec bieżącego roku. Na razie jego specyfikacja techniczna nie jest jeszcze w pełni znana, ale znamy już parametry kamer, które znajdą się na jego pokładzie. Telefon dostanie podwójna główną kamerę z 12 MP sensorami, podobnymi do tych, które znajdują się w Galaxy S9+. Pierwszy z nich będzie mieć zmienną przysłonę w zakresie f/1.5-f/2.4, zaś drugi będzie teleobiektywem z przysłoną f/2.4.

Project Lykari prawdopodobnie będzie sprzętem przeznaczonym tylko na rynek chiński, ale nie można wykluczyć, że da się go kupić także w innych krajach.

telefon z klapką

Źródło: Neowin.net

You may also like...