Rysunek techniczny potwierdza bardziej kształt Galaxy S23 Ultra

Rysunki CAD potwierdzają kształt nadchodzącego Samsunga Galaxy S23 Ultra. Poza nieco bardziej płaskim wyświetlaczem nie będzie się wiele różnił od obecnego modelu.

Premiera serii Galaxy S23 odbędzie się dopiero w lutym przyszłego roku, jednak dzięki licznym przeciekom coraz lepiej ją poznajemy. Najnowsze informacje pojawiły się na chińskiej platformie społecznościowej Weibo i skupiają się na kształcie obudowy modelu Galaxy S23 Ultra.

Opublikowano tam rysunek techniczny rzekomo przedstawiający kształt topowego wariantu najnowszego sprzętu Samsunga. Na rysunku opublikowanym później przez Ice universe, widać boczną krawędź urządzenia, które według źródła przedstawia nowy produkt koreańskiej marki. Oczywiście trudno zweryfikować, czy faktycznie przedstawia wspomniany model, więc lepiej podchodzić do niego ostrożnie.

Na renderze widzimy jednak, że wyświetlacz stał się bardziej płaski, gdyż zakrzywiona krawędź została znacznie zmniejszona. Wyrównano też zaokrąglone rogi, o czym już wcześniej wspominał Ice Universe. Można również odnieść wrażenie, że środkowa część ramki jest nieco grubsza. Nie jest to jednak przypadkowa zmiana, gdyż zapewni to dodatkowe miejsce na ulepszony system chłodzenia oraz nowe funkcje, takie jak czytnik biometryczny 3D Sonic Max.

Jeśli render jest prawdziwy, to oznacza iż żadnych rewolucyjnych zmian nie będzie. Bardziej płaski kształt ekranu może być jednak tym, co użytkownicy uznają za zaletę, gdyż wiele osób ma dość zakrzywionych wyświetlaczy. Są nie tylko mało wygodne w obsłudze, ale też bardziej narażone na uszkodzenie w momencie gdy telefon wyląduje na ziemi.

Galaxy S23 Ultra
Źródło: Weibo

Źródło

You may also like...