Bixby z nowymi funkcjami dla fanów sportu

Już w przyszłym miesiącu asystent Bixby zostanie wzbogacony o nowe funkcje, które spodobają się fanom sportu. Zacznie bowiem podawać wyniki meczy i wiadomości sportowe.

Użytkownicy opracowanego przez Samsunga asystenta Bixby, wciąż narzekają na brak w nim wielu funkcji, które od dawna oferują jego rywale. Koncern chce więc podnieść atrakcyjność swego produktu i zapowiada na sierpień kolejną aktualizację, która wzbogaci go o parę zupełnie nowych funkcji.

Jedna z nich spodoba się miłośnikom sportu, gdyż asystent będzie dostarczał najnowsze wyniki różnych meczy. Funkcja ma być realizowana dzięki współpracy z firmą theScore, choć na razie ma być dostępna tylko na terenie Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo wirtualny pomocnik będzie oferował także wiadomości sportowe, więc użytkownicy smartfonów dostaną najświeższe wieści dotyczące różnych dyscyplin.

Oczywiście nową funkcję Bixby będzie można spersonalizować, tak aby asystent nie zawracał nam głowy informacjami, które nas nie interesują. Da się więc wybrać wyłącznie prezentację wiadomości oraz wyników dotyczących ulubionych lig lub konkretnych drużyn. Asystent będzie nam dostarczał te informacje na bieżąco. Tak więc o zwycięstwie lub porażce ulubionego zespołu dowiemy się od razu po zakończeniu spotkania.

Dzięki nowej funkcji wszyscy fani sportu będą na bieżąco z osiągnięciami ulubionych sportowców i nie będą już musieli tracić czasu na szukanie odpowiednich informacji.

Bixby

Źródło: Businessinsider.com

You may also like...