Potrzebujesz operacji plastycznej? Jest do tego aplikacja

Aplikacje na smartfony obejmują już praktycznie każdą dziedzinę naszego życia. Są aplikacje kucharskie, rozrywkowe, pomagające spalać kalorie itp. A teraz pojawiła się aplikacja dla osób uważających, że potrzebują operacji plastyczniej.

Nie chodzi oczywiście o to, że program takową nam wykona. Tak dobrze to jeszcze nie ma. Chodzi natomiast o aplikację Plastic Quote, która zyskuje coraz większą popularność wśród mieszkańców Korei Południowej. Okazuje się bowiem, że Koreańczycy są najbardziej ulepszonym chirurgicznie narodem na świecie, wyprzedzając takie kraje, jak Grecja, Brazylia, czy USA.

Wspomniana aplikacja potrafi pokazać nam jak będziemy wyglądać po wykonaniu określonych zabiegów. Wystarczy tylko uploadować własne zdjęcie, a następnie dokonać wyboru części twarzy, która ma zostać poprawiona. Wyboru dokonujemy naturalnie z wcześniej przygotowanych propozycji. Chcemy zmienić brwi? Nie ma problemu, możemy zobaczyć jak potem będziemy wyglądać. Poprawić kości policzkowe? Także są odpowiednie przykłady.

Plastic Quote cieszy się w Korei ogromnym zainteresowaniem, bo jak donoszą media, aplikacja została już pobrana w ponad 100,000 kopii.

Źródło: News.khan.co.kr

You may also like...