Powerbank Xiaomi za 22 dolary

Chiński koncern Xiaomi podbija rynek nie tylko smartfonów, ale i akcesoriów do urządzeń mobilnych. Właśnie zaprezentował swój najnowszy powerbank z USB Typ-C, który kosztuje jedyne 22 dolary.

Posiadacze mocnych smartfonów wyposażonych w duże ekrany i wydajne procesory doskonale wiedzą, że montowane w nich baterie są zawsze za małe na ich potrzeby i często pojawia się konieczność doładowania sprzętu w ciągu dnia. Jeśli mamy pod ręką gniazdko i ładowarkę, to jest dobrze, gorzej natomiast, gdy smartfon wyładuje się nam np. w szkole lub podczas powrotu do domu.W takich przypadkach pomoże nam powerbank, który w każdej chwili doładuje nam smartfona. Jeśli macie urządzenie dysponujące portem USB Typ-C i szukacie taniego banku energii, to polecam produkt firmy Xiaomi. Jej najnowszy powerbank ma tylko 12 mm szerokości i posiada baterię o pojemności 10 000 mAh, która wystarczy by przeciętny smartfon naładować 3-6 razy.

Zobacz najtańsze powerbanki

Powerbank dostępny jest na razie tylko w Chinach, gdzie kosztuje jedynie 22 dolary. Naturalnie można go zamówić przez internet, ale zapewne wkrótce pojawi się też na zachodnich rynkach.

Źródło: Gizchina.comYou may also like...