Szukasz pracy na lato? Zarób 1000 dolarów na graniu w Fortnite

Jeśli szukasz prostej, przyjemnej i dobrze płatnej pracy na lato, to skorzystaj z oferty HighSpeedInternet. Firma za granie w Fortnite zapłaci okrągły tysiąc dolarów.

Zbliża się lato, więc wiele osób będzie wkrótce poszukiwało sezonowej pracy, która pozwoli zarobić na nowego smartfona, nowe gry na komputer, fajne buty lub cokolwiek innego. Jeśli lubisz gry komputerowe, a w szczególności Fortnite, to witryna HighSpeedInternet.com może mieć dla Ciebie idealne zajęcie.

Strona oferuje bowiem pracę na lato, polegającą właśnie na graniu przez 50 godzin w popularną produkcję Epic Games. Wspomniana witryna pełni funkcję porównywarki prędkości łącz internetowych oferowanych na amerykańskim rynku. Wymyśliła więc sobie, że korzyści płynące z posiadanie szybkiego internetu z niskim pingiem, najlepiej pokazać na przykładzie dynamicznej gry. Szuka więc osoby, która przez łącznie 50 godzin będzie grała, transmitując rozgrywkę na Twitcha.

Jeśli uda nam się zakwalifikować do tej pracy, wówczas otrzymamy nowoczesny router internetowy dedykowany graczom. A także roczną usługę szybkiego internetu u dowolnego dostawcy, o maksymalnej wartości 120 dolarów miesięcznie. Wybrane osoby mogą dodatkowo liczyć na 30 dolarów, które wydadzą np., na wirtualne dodatki w Fortnite lub akcesoria związane z grami.

Oczywiście to wszystko dodatkowe korzyści, niezależne od wynagrodzenia, które za 50 godzin pracy wyniesie 1000 dolarów. Daje to 20 dolarów za godzinę, a więc mamy całkiem niezłą stawkę. Praca natomiast będzie wykonywana w okresie od 7 do 31 lipca. Niestety trzeba przy tym spełnić kilka warunków i oprócz pełnoletności musimy dodatkowo mieszkać w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli więc mieszkacie w USA lub wybieracie się tam do rodziny na wakacje, możecie zgłosić swą kandydaturę na tej stronie. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja, natomiast zwycięzcę firma wybierze 7 maja.

Fortnite

Źródło: Highspeedinternet.com

You may also like...