Nowoczesna pralka Xiaomi obsłuży sporą rodzinę

Nowa pralka Xiaomi MIJIA Pulsator Washing Machine przyda się dużym rodzinom. Produkt ma aż 10 kg ładowność wsadu i posiada wbudowany napęd bezpośredni. Jest to pierwsza pulsacyjna pralka tej marki, wyposażona w taki rodzaj silnika.

Xiaomi już dawno temu przestało ograniczać się tylko do produkcji smartfonów i obecnie oferuje całą gamę sprzętu. Szczególnie bogata jest oferta sprzętu AGD, do którego dołączyła właśnie nowa pralka. Jest to specjalna wersja modelu pralki MIJIA Pulsator Washing Machine, którą producent wzbogacił o kilka usprawnień.

Pralka zachowała dotychczasową ładowność wsadu, wynoszącą aż 10 kg, dzięki czemu jest idealna dla dużej rodziny. Pozwala bowiem jednorazowo wyprać całkiem sporą ilość ubrań. Wyposażono ją jednak w napęd bezpośredni, który jest nie tylko cichszy, ale też bardziej efektywny. Silnik pozwala ograniczyć hałas generowany podczas pracy do zaledwie 50 dB. Dodatkowo bardziej precyzyjnie kontroluje kąt obrotu bębna.

pralka

Oczywiście jak przystało na sprzęt Xiaomi, pralka jest inteligentna. Potrafi automatycznie wykrywać wagę wsadu oraz dokładnie kontrolować ilość dodawanego detergentu. Dzięki temu zużywa go całkowicie w jednym cyklu prania, więc nie trzeba ubrań tak dokładnie płukać.

pralka

Sprzęt automatycznie dobiera również ilość wody do wagi prania, co pozwala oszczędzać wodę i energię elektryczną. Zastosowano w nim również sterylizację jonami srebra, które wnikają głęboko we włókna odzieży. Dzięki temu dokładnie sterylizuje ubrania, usuwając z nich 99,9 procent roztoczy, co szczególnie docenią alergicy.

MIJIA Wahsing Machine Exclusive Edition posiada 16 wbudowanych programów prania, dopasowanych do każdego rodzaju tkaniny. Natomiast dotykowy panel ułatwia obsługę sprzętu. Oczywiście nie jest to jedyna metoda sterowania pralką, gdyż urządzenie współpracuje z aplikacją Mi Home, więc można ją kontrolować poprzez smartfona lub komendy głosowe. Istnieje też możliwość programowania harmonogramu prania, a także wyboru programów poprzez aplikację.

pralka

Nowa pralka Xiaomi jest obecnie dostępna w przedsprzedaży, a w przeliczeniu kosztuje 1260 zł.

Źródło

You may also like...