Masażer dla graczy zaopiekuje się ich dłońmi po długiej zabawie

Firma Bauhutte zaprezentowała niezwykły gadżet dla fanów cyfrowej rozrywki, który ulży ich dłoniom po długiej zabawie. MSG-01H-BK to masażer dla graczy, wykonujący masaż shiatsu.

Rynek akcesoriów dla graczy rozwija się w szaleńczym tempie, nie ograniczając się wyłącznie do tak pospolitych produktów, jak klawiatury czy myszki. Producenci zaczynają oferować coraz bardziej zwariowane gadżety, które oprócz ułatwiania zdobywania fragów, dbają także o komfort i zdrowie graczy.

Na rynku gamingowych akcesoriów możemy znaleźć m.in., różnego rodzaju ogrzewacze dłoni, takie jak sympatyczne miśki Smoko Toasty Handwarmers. Japońska firma Bauhutte opracowała jednak coś znacznie ciekawszego, mianowicie masażer dla graczy MSG-01H-BK, którego można mieć już za 150 dolarów.

Nie jest tajemnicą, że długie sesje z ulubionymi tytułami potrafią mocno męczyć dłonie, więc nowy produkt pozwoli im ulżyć. Urządzenie posiada 15-warstw specjalnych komór powietrznych, które odpowiednio nadmuchiwane wykonują masaż shiatsu.

masażer dla graczy

Produkt ma dwa tryby pracy: pierwszy z nich to masaż dla całej dłoni, natomiast drugi skupia się na rozciąganiu palców. Użytkownik ma też do dyspozycji kilka poziomów intensywności masażu, a także opcjonalny podgrzewacz poprawiający ukrwienie dłoni. Ten ostatni z pewnością przyda się podczas dużych mrozów. Natomiast automatyczny wyłącznik przerywa pracę sprzętu po 10 minutowej sesji.

Jeśli chcielibyście sprawić sobie taki masażer, to uprzedzam że musicie mieć dość gruby portfel. Producent wycenił go bowiem na 150 dolarów, a zamówienia składać można bezpośrednio na jego oficjalnej stronie.

masażer dla graczy

Źródło

You may also like...