Premiera Apple Watch Series 7 już 15 października. W piątek rusza przedsprzedaż

Już od najbliższego piątku fani marki Apple będą mogli zamówić najnowszy smartwatch Apple Watch Series 7. Urządzenie trafi natomiast do sklepów 15 października.

Parę tygodni temu mieliśmy okazję zobaczyć prezentację najnowszego smartwatcha Apple Watch Series 7, stworzonego przez Apple. Amerykański koncern wyposażył go m.in., w większy i jaśniejszy ekran, a także przeprojektowany interfejs użytkownika. Prezentuje o 50 procent więcej tekstu, natomiast ekranowa klawiatura, dzięki uczeniu maszynowemu przyspiesza wprowadzanie tekstu.

Większy ekran w połączeniu z usprawnieniami watchOS 8 zapewni nam większą wygodę użytkowania sprzętu. Producent przygotował bowiem szereg nowych tarczek oraz ulepszenia aplikacji. Dotyczą m.in., lepszego wsparcia jazdy na rowerze na świeżym powietrzu, wykrywania upadku podczas treningów i oraz nowych funkcji w Fitness Plus.

Producent dodał również możliwość aktualizacji kluczyków do auta oraz kluczy do domu, a także nową funkcję monitorowania oddechu podczas snu. Nie zabrakło też aplikacji EKG oraz mierzenia poziomu natlenienia krwi, a dodatkowo mamy tarczkę prezentującą czas na świecie.

W momencie prezentacji sprzętu firma z Cupertino nie podała daty jego premiery, ale teraz wiemy już dokładnie kiedy będzie go można kupić. Producent właśnie ujawnił, że przedsprzedaż zegarka rusza już w najbliższy piątek 8 października. Do sklepów trafi natomiast 15 października.

Producent twierdzi również, że Apple Watch Series 7 na jednym ładowaniu baterii działa przez cały dzień. Ładowanie akumulatora jest natomiast o 33% szybsze od poprzednika, dzięki nowej architekturze oraz przewodowi USB-C. Zegarek od 0 do 80 procent ładuje się w 45 minut. Po 8 minutowym doładowaniu zyskujemy natomiast 8 godzin monitorowania snu.

Zegarek w podstawowej wersji, na rynku amerykańskim będzie kosztował 399 dolarów.

Apple Watch Series 7

Źródło

You may also like...