Premiera Galaxy A70s jeszcze w tym miesiącu. Na wyposażeniu 64 MP aparat

Jeszcze w tym miesiącu Samsung planuje wprowadzić do sprzedaży model Galaxy A70s. Odświeżona wersja A70 dostanie aż 64 MP tylny aparat i zapewne mocniejszy procesor.

Seria Galaxy A jest obecnie dla Samsunga prawdziwą żyłą złota i przynosi firmie gigantyczne zysku. W ciągu zaledwie 70 dni koreańska marka sprzedała łącznie 5 mln urządzeń z tej rodziny, zarabiając na nich ponad miliard dolarów. Nic więc dziwnego, że producent w ostatnim czasie mocno w nią inwestuje, wprowadzając do sprzedaży odświeżone modele.

Całkiem niedawno na sklepowe półki w Indiach trafiły Galaxy A30s oraz Galaxy A50s. Natomiast teraz producent przygotowuje się do premiery kolejnego modelu. Jest nim Galaxy A70s, który według firmowej strony ma oznaczenie modelowe SM-A707F/DSM.

Na razie niewiele wiemy na temat wyposażenia tego produktu. Nieoficjalnie mówi się jednak, że będzie to pierwszy smartfon Samsunga wyposażony w nowy sensor GW1 o rozdzielczości aż 64 MP. Zapewne możemy się też spodziewać lepszego procesora, być może także większej baterii. Jego cena także pozostaje nieznana, lecz nieoficjalnie mówi się, że w Indiach będzie oferowany w przeliczeniu za około 1650 zł. To nieco więcej niż kosztuje obecny model A70, ale nowy aparat musi trochę kosztować.

Premiera Galaxy A70s odbędzie się jeszcze w tym miesiącu, więc już niebawem powinniśmy dokładniej poznać ten model.

Galaxy A60

Galaxy A70s

Źródło

You may also like...