Premiera Galaxy S9 jeszcze przed MWC

Źródła sugerują, że Galaxy S9 zostanie zaprezentowany jeszcze przed targami Mobile World Congress. Nie wiemy jednak na, ile wiarygodne są to informacje.

Od pewnego czasu mówi się, że Galaxy S9 może pojawić się w sprzedaży znacznie szybciej niż poprzednie modele. Samsung chciałby w ten sposób uzyskać możliwość rywalizacji z iPhonem X, który pojawił się na rynku parę tygodni temu.

Nieoficjalne doniesienia sugerowały niedawno, że telefon może trafić do sklepów na początku przyszłego roku. Są to naturalnie informacje niepotwierdzone, lecz niedawno inne źródła poinformowały, że seryjna produkcja nowego modelu ruszy już w grudniu. To mogłoby świadczyć o tym, że producent faktycznie chce jak najszybciej zaoferować sprzęt swym klientom.

Doniesienia te potwierdza kolejne źródło @Ricciolo1 zdaniem którego, Galaxy S9 zostanie zaprezentowany jeszcze przed Mobile World Congress. Targi telekomunikacyjne odbywają się zwykle pod koniec lutego i byłyby świetną okazją do zaprezentowania nowego sprzętu. Trzeba jednak pamiętać, że inne firmy uważają tak samo, więc gdyby nowy flagowiec został tam pokazany, jego premiera mogłaby przejść bez echa. Dlatego lepszym wyjściem byłoby zaprezentowanie go przed targami, wtedy skupiłby na sobie całą uwagę mediów.

To samo źródło twierdzi również, że smartfon posiadać ma podwójny aparat i będzie mieć funkcjonalność zbliżoną do konkurencyjnego iPhone’a X. Nie wiadomo co miałoby to oznaczać, choć nie można wykluczyć, że Samsung zdecyduje się na technologię Face ID.

Wprawdzie informacje nie zostały zweryfikowane, ale wcześniejsze prognozy @Ricciolo1 sprawdzały się, więc i tym razem mogą być prawdziwe. Może to świadczyć o tym, że włoskie źródło posiada dojścia do wewnętrznych informacji.

Galaxy S9

Źródło: BGR.com

You may also like...