Premiera interfejsu One UI 3 jeszcze w tym miesiącu

Być może już pod koniec listopada Samsung udostępni interfejs One UI 3. Najpierw mogą się go spodziewać smartfony należące do rodziny Galaxy S20 i Galaxy Note 20.

Inżynierowie Samsunga już od pewnego czasu pracują nad najnowszym interfejsem użytkownika One UI 3. Producent udostępnił już publiczną jego betę dla modeli należących do rodzin Galaxy S20 oraz Galaxy Note 20, a teraz przygotowuje się do premiery pełnej wersji.

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, oficjalny debiut interfejsu odbędzie się prawdopodobnie pod koniec bieżącego miesiąca lub na początku przyszłego. Tak sugeruje malezyjska strona interfejsu, na której pojawiła się stosowna informacja. Z kolei południowokoreańska witryna interfejsu twierdzi, że jego premiera odbędzie się po listopadzie bieżącego roku.

Wprawdzie nie mamy jeszcze pewności, ale wiele wskazuje na to, że Samsung chciałby udostępnić One UI 3, przynajmniej na wybranych rynkach jeszcze w listopadzie. Najpierw otrzymają go najnowsze flagowce koreańskiej marki, czyli mogą się go spodziewać posiadacze serii Galaxy S20 i Galaxy Note 20. Reszta modeli tego producenta otrzyma go zapewne dopiero w przyszłym roku.

One UI 3 bazuje na systemie Android 11 i oferuje wiele nowych funkcji oraz usprawnień. Wśród nowości mamy m.in., uproszczone menu ustawień, więcej opcji personalizacji dla Always-On Display, nowe opcje Bixby, zmienione powiadomienia itp.

One UI 3

Źródło

You may also like...