Inteligentna lodówka 5G zachwyci nas możliwościami

Należąca do Xiaomi firma Viomi zaprezentowała nowy sprzęt AGD. Jest to inteligentna lodówka Viomi 21Face 5GIoT, wyposażona w duży wyświetlacz oraz obsługę WiFi 6.

Inteligentny sprzęt domowy nie jest w dzisiejszych czasach niczym niezwykłym, gdyż na rynku pojawia się wiele urządzeń ułatwiających nam życie. Do tej kategorii możemy też zaliczyć nową lodówkę, stworzoną przez należącą do Xiaomi firmę Viomi.

Jest to pierwsza na świecie lodówka 5G, wyposażona w duży wyświetlacz dotykowy oraz najnowszy moduł łączności WiFi 6. Pozwala on pobierać pliki z prędkością 1,2 Gbps. Ekran pozwala nie tylko obsługiwać wszystkie funkcje lodówki, ale też zapewnia pełny dostęp do internetowej sieci, jak również multimediów. Natomiast duża prędkość pobierania danych ułatwi instalację aplikacji, a nawet oglądanie filmów.

Viomi 21Face 5GIoT

Wyświetlacz może też pełnić funkcję centrum sterowania dla pozostałych inteligentnych urządzeń domowych. Natomiast dzięki wbudowanemu asystentowi głosowemu, możemy kontrolować je za pomocą komend głosowych.

Viomi 21Face 5GIoT

Lodówka oferuje przy tym bardzo dużo miejsca do przechowywania żywności, gdyż jej pojemność wynosi aż 520 litrów i obsługuje wektorową konwersję częstotliwości. Jest przy tym bardzo cicha, gdyż poziom jej hałasu podczas pracy wynosi jedynie 38 dB. Nie będzie więc zbyt uciążliwa dla domowników.

Viomi 21Face 5GIoT

Inteligentna lodówka Viomi 21Face 5GIoT dostępna jest w Chinach, a w przeliczeniu kosztuje 2950 zł.

Źródło

You may also like...