Kolejna atrapa pokazuje jak wygląda iPhone 8

W sieci pojawiło się kolejne wideo, na którym prezentowana jest atrapa nowego smartfona Apple. iPhone 8 jest na niej zaprezentowany bardzo szczegółowo.

Do momentu premiery nowych smartfonów Apple, jeszcze nie raz będziemy widzieć ich zdjęcia oraz filmy, a także poznawać szczegóły techniczne. Jedną z takich prezentacji oferuje nam witryna MacRumors, która pokazała na wideo nową atrapę przedstawiającą model iPhone 8.

Na poniższym filmie telefon został zaprezentowany bardzo dokładnie i możemy zobaczyć każdy detal jego obudowy. Materiał pozwala nam się lepiej przyjrzeć szczególnie ekranowi OLED, który ma wycięcie w górnej części, gdzie znajdują się aparaty, głośnik oraz sensory. Z tyłu natomiast umieszczono elegancki szklany panel oraz pionowy moduł podwójnego aparatu fotograficznego.

Niestety wideo nie pokazuje gdzie znajduje się czytnik Touch ID, gdyż na tylnym panelu go nie ma. To kłóci się nieco z poprzednimi zdjęciami, na których czytnik znajdował się na pleckach. Mogły one jednak przedstawiać standardowe modele iPhone 7s lub iPhone 7s Plus.

Wiemy, że mało prawdopodobne jest umieszczenie czytnika pod szkłem wyświetlacza, gdyż w tym roku Apple porzuciło ten pomysł. Nie można też wykluczyć, że czytnika w ogóle nie będzie gdyż zostanie zastąpiony skanerem 3D do rozpoznawania twarzy.

iPhone 8

Źródło: Macrumors.com

You may also like...