Premiera Samsunga Galaxy S7 dopiero w lutym?

Galaxy S7, najnowszy flagowiec Samsunga na pewno pojawi się w sprzedaży w 2016 roku. Najnowsze doniesienia wspominają jednak, że może to być już początek przyszłego roku, gdyż Samsung chciałby w ten sposób wyprzedzić swego największego rywala.

Jeszcze do niedawna smartfony Samsunga sprzedawały się bardzo słabo, a firma miała coraz większe problemy finansowe. Sytuację uratować ma najnowszy flagowy model koncernu, czyli Galaxy S7, którego premierę wstępnie zaplanowano na przyszłym rok, jednak bez sprecyzowania terminu premiery.

Ostatnio mówiło się, że debiut produktu może nastąpić już w styczniu, jednak najnowsze doniesienia sugerują, że może to być dopiero luty. Oczywiście są to informacje nieoficjalne, więc nie mamy pojęcia ile jest w nich prawdy. Jest to jednak termin dość prawdopodobny, gdyż Galaxy S6 został zapowiedziany na marcowych targach MWC 2015, więc jeśli Samsung chce wyprzedzić swych rywali, luty świetnie się do tego nada.

Zobacz najtańsze smartfony

Wciąż niewiele jednak wiemy o specyfikacji technicznej. Niemal na pewno smartfon będzie napędzany Snapdragonem 820 oraz własnym Exynosem, w zależności od rynku. Mówi się także, że otrzyma 12 Mpix kamerę tylną, która zostanie wyposażona w większy sensor obrazu zapewniający lepszą jakość zdjęć. Niestety to wszystko co na chwilę obecną wiadomo nam o tym modelu.

Źródło: Gforgames.com

You may also like...