Premiery Far Cry 5 i The Crew 2 opóźnione

Ubisoft poinformował, że terminy premier gier Far Cry 5 i The Crew 2, zostały przesunięte. Opóźnienie nie jest duże, choć na drugą poczekamy nieco dłużej.

Gracze oczekujący na premiery dwóch najnowszych produkcji firmy Ubisoft, mianowicie Far Cry 5 i The Crew 2, muszą uzbroić się w cierpliwość. Francuski koncern ogłosił właśnie, że wspomniane tytuły pojawią się w sprzedaży nieco później niż początkowo to planowano.

Flagowe produkcje Ubisoftu muszą zostać dopracowane

W przypadku Far Cry 5, kolejnej odsłony popularnej gry akcji, opóźnienie nie jest na szczęście duże. Pierwotnie tytuł miał pojawić się w sklepach 27 lutego przyszłego roku. Teraz jednak debiut przesunięto na 27 marca, a więc miesiąc później. Firma wyjaśnia, że debiut opóźniono, by programistom z Ubisoft Montreal dać więcej czasu na doszlifowanie produkcji. Przypomnę, że we grze wcielimy się w rolę zastępcy szeryfa, którego zadaniem jest aresztowanie Josepha Seeda, przywódcy groźnego kultu.

Znacznie gorzej wygląda sytuacja z The Crew 2, drugą częścią popularnych wyścigów, której pierwszą odsłonę producent rozdawał niedawno za darmo. Tytuł nie ukaże się w kwietniu, lecz dopiero we wrześniu przyszłego roku. Programiści muszą bowiem przeprowadzić dodatkowe testy oraz zebrać więcej opinii ze strony fanów, na temat elementów, które powinni poprawić.

Dodam, że obie produkcje pojawią się na pecety, ale także na konsole PlayStation 4 Pro oraz Xbox One X.

Far Cry 5

Źródło: Ubi.com

You may also like...