Premiery produktowe ARCHOS na Mobile World Congress

ARCHOS, utworzony w 1988 roku we Francji, swój status pioniera w elektronice użytkowej zdobył jako prekursor na rynku przenośnych odtwarzaczy audio i wideo. W 2008 roku został pierwszym w historii producentem tabletu łączącego się z internetem, a w 2009 pierwszego tabletu z systemem Android. Dziś ARCHOS specjalizuje się w tabletach oraz smartfonach z systemem Android oraz Windows (kompletna oferta 4G), uzupełnionych o klasyczne telefony komórkowe.

Na największym wydarzeniu branży technologicznej Mobile World Congress, które odbędzie się w terminie 22-25 luty 2016 r. będzie miała miejsce europejska premiera technologii PicoWan. Dzięki urządzeniom z kategorii ‘connected devices’ możliwe jest stworzenie sieci szkieletowej i łączenie ze sobą produktów IoT po niskiej częstotliwości. Więcej informacji będzie dostępne po oficjalnej prezentacji w Barcelonie.Na targach odbędą się też premiery produktowe, między innymi linii Oxygen charakteryzującej się atrakcyjną specyfikacją w relacji do ceny oraz interesującą stylistyką czy smartfonów Power
z powiększoną baterią.

ARCHOS zaprezentuje podczas targów w Barcelonie też dwa nowe modele flagship:
– Diamond 2 Plus – unikalne 4GB RAM /64GB, najnowszy procesor Mediatek Helio P10 (octa-core, 4G cat 6), ekran 5.5” IPS 1920×1080 (FHD) 2.5D, główny aparat 20.7 MP oraz szerokokątny aparat przedni 8MP, czytnik linii papilarnych zapewniający większe bezpieczeństwo dla danych i szybszy dostęp do aplikacji, Micro USB Type-C

– Diamond 2 Note z ekranem 6″ IPS 2.5D bez ramek z rozdzielczością 2K, tylnym aparatem 16MP PDAF z nagrywaniem wideo 4K, 4G, procesorem Mediatek Helio P10 z 3GB RAM.

Oba smartfony dostępne z najnowszym Android 6.0 Marshmallow. Wyżej wymienione cechy to tylko niektóre z zalet najnowszych smartfonów Archos. Szczegółowa specyfikacja zostanie przekazana po Mobile World Congress.

Zobacz najtańsze smartfony

Produkty Archos cieszą się popularnością w Europie Zachodniej i Centralnej, Ameryce, Azji i Afryce gdzie w Egipcie stały się najczęściej wybieranymi smartfonami. Już wkrótce urządzenia Archos będą dostępne dla polskich miłośników elektroniki. Wchodząc na rynek polski producent zapowiada, iż zapewni najwyższy serwis obsługi swoim Klientom.

Źródło: archos.comYou may also like...