Prey do przetestowania na PS4 i Xboxa One

Po kilku latach oczekiwania, wkrótce doczekamy się kontynuacji popularnej gry Prey. Na razie użytkownicy konsol Xbox One oraz PlayStation 4, testować mogą demonstracyjną wersję nowej produkcji.

W 2006 roku ukazała się na pecety gra Prey, która mimo upływu lat, wciąż jest jedną z najbardziej klimatycznych i wysoko ocenianych przez graczy pierwszoosobowych strzelanek. Już za kilka dni, będziemy mogli zagrać w kontynuację tej produkcji.

Bethesda właśnie udostępniła posiadaczom PlayStation 4 oraz Xboxa One demonstracyjną wersję nowej części popularnej niegdyś gry, pozwalającą zapoznać się z pierwszą godziną rozgrywki. Podczas zabawy gracz będzie mógł m.in., zdobyć umiejętności podnoszenia ciężkich przedmiotów i używania ich przeciwko wrogom, lub umiejętność naprawiania, które pozwolą mu przywracać sprawność różnych przedmiotów.

Przy okazji poznaliśmy również wymagania techniczne pecetowej wersji Prey. Aby uruchomić strzelankę i bawić się na wyższych ustawieniach detali, trzeba będzie dysponować dość mocnym sprzętem.

Wymagania minimalne:
Procesor: Intel i5-2400, AMD FX-8320
Karta graficzna: GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
Pamięć: 8 GB

Wymagania rekomendowane:
Procesor: Intel i7-2600K, AMD FX-8350
Karta graficzna: GTX 970 4GB, AMD R9 290 4GB
Pamięć: 16 GB

Prey oficjalnie zadebiutuje na europejskim rynku 5 maja. Gra będzie dostępna na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Prey w bardzo atrakcyjnej cenie możecie zakupić na tej stronie.

Prey

Źródło: Vg247.com

You may also like...