Prey do przetestowania za darmo na PC i konsolach

Twórcy gry Prey udostępnili właśnie darmowego triala. Pozwala wypróbować tytuł przez jedną godzinę, a dostępny jest na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

W maju na rynku pojawiła się gra Prey, stworzona przez studio Bethesda Softworks. Jest to kontynuacja kultowej strzelanki z 2006 roku, w której ponownie stawiamy czoło wrogim kosmitom atakującym ludzkość.

Twórcy postanowili zainteresować grą większą liczbę osób, dlatego przygotowali darmowego triala. Nie jest to zwykłe demo, lecz pełna wersja z ograniczeniem czasowym do jednej godziny. Mamy więc dostęp do wszystkich umiejętności, części pomieszczeń stacji Talos I, na której toczy się akcja gry oraz uzbrojenia.

Oczywiście gdy zdecydujemy się nabyć pełną wersję gry, którą można tanio kupić na tej stronie, cały postęp z triala zostanie do niej przeniesiony. Będzie więc można dalej kontynuować zabawę.

Trial Prey dostępny jest na PC, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Można go znaleźć w cyfrowych sklepach poszczególnych platform.

Prey

Źródło: Vg247.com

You may also like...