Premiera Uncharted: The Lost Legacy 22 sierpnia

Fanów serii Uncharted czeka nie lada gratka. Wraz z premierą Uncharted: The Lost Legacy, otrzymają nową aktualizację do gry Uncharted 4.

W przyszły wtorek, czyli 22 sierpnia, swą premierę będzie mieć gra Uncharted: The Lost Legacy. To samodzielny dodatek do Uncharted 4 doskonale znanego posiadaczom konsol PlayStation, który zabierze ich w nową przygodę.

Jego premiera zbiegnie się w czasie z udostępnieniem nowej aktualizacji dla Uncharted 4. A konkretnie mówiąc dla jej trybu multiplayerowego. Gracze otrzymają nowe postacie, skórki, stroje, a także całkowicie nowy tryb rozgrywki o nazwie Survival Arena.

Jest to trzyosobowy tryb współpracy, w którym gracze muszą wspólnie walczyć z kolejnymi falami przeciwników, a jest ich łącznie 100. Tryb dostępny jest dla wszystkich map i oferuje nowe rodzaje przeciwników, strefy oblężenia itp. Jeśli ukończymy tryb, możemy liczyć na unikalne skórki Starlight Skeleton.

Dodam, że Uncharted: The Lost Legacy przedstawi nam historię Nadine Ross z Uncharted 4 oraz Chloe Frazer, które wspólnie będą polować na pewien ważny artefakt znajdujący się w Indiach.

Uncharted: The Lost Legacy

Źródło: Vg247.com

You may also like...