Prezentacja Galaxy Note 7 dostępna dla wszystkich

Już jutro w Nowym Jorku obędzie się konferencja Samsunga, na której pokazany zostanie najbardziej oczekiwany smartfon tego roku, czyli Galaxy Note 7. Dobra wiadomość jest taka, że transmisja z tego wydarzenia będzie dostępna dla wszystkich.

Już jutro oczy wielu fanów Samsunga będą skierowane na Nowy Jork, gdzie odbędzie się konferencja, na której koreański gigant zaprezentuje swe najnowsze produkty, w tym zegarek Gear S3, jak również smartfona Galaxy Note 7.Dobrą wiadomością jest to, że Samsung nie zamierza ograniczać transmisji z tego wydarzenia i każdy chętny będzie ją mógł obejrzeć. Producent przygotował kilka sposobów na obejrzenie prezentacji, a jednym z nich jest oficjalny kanał na YouTube. Użytkownicy będą również zajrzeć na firmową stronę Samsunga, jednak ostatnim i najciekawszym sposobem jest oglądanie transmisji w formacie VR.

Aby móc oglądać imprezę w VR, trzeba najpierw udać się do Oculus Store, gdzie znajduje się aplikacja Unpacked 360 View, a potem wystarczy ją tylko uruchomić na goglach VR i już można oglądać. Dodam, że prezentacja rozpocznie się o godzinie 11.00 czasu wschodniego, czyli o 17.00 polskiego czasu.

Źródło: Samsung.comYou may also like...

1 Response

  1. Krycha pisze:

    Chyba wyszedł im zajebisty smartfon, skoro nie boją się go wrzucać od razu na głęboką wodę 😀