Problem z połączeniami w Galaxy S9 rozwiązany

Samsung wypuścił właśnie najnowszą aktualizację, która rozwiązuje problemy z połączeniami w Galaxy S9 i S9+. Użytkownicy zapewniają, że patch całkowicie wyeliminował uciążliwą wadę.

Galaxy S9 oraz S9+ niemal od samego początku miały problemy z połączeniami. Wada byłą dość irytująca, gdyż objawiała się wyciszeniem rozmowy czasem nawet na kilkanaście sekund, co bardzo utrudniało komunikację irytując użytkowników. Poza tym często pojawiły się także zniekształcenia, uniemożliwiające zrozumienie naszego rozmówcy

Problem był tak poważny, że posiadacze smartfonów wytoczyli producentowi proces sądowy. Kilku użytkowników z Izraela pozwało koreański koncern zarzucając mu, że nic w tej sprawie nie robi.

Wprawdzie Samsung próbował już rozwiązać problem za pomocą aktualizacji udostępnionej wraz z kwietniową poprawką bezpieczeństwa, ale wówczas nie udało się tego dokonać. Teraz producent przygotował więc zupełnie nową aktualizację, która została właśnie udostępniona użytkownikom. Jak zapewniają posiadacze obu smartfonów, patch wreszcie wyeliminował tę uciążliwą wadę.

Warto więc sprawdzić w ustawieniach telefonu, czy poprawka nie oczekuje już na jej pobranie.

Galaxy S9

Źródło: Piunikaweb.com

You may also like...