Problemy z ostrością w aparatach Galaxy S8

Użytkownicy flagowców Galaxy S8 oraz S8+, zgłaszają problemy z aparatami fotograficznymi. Ich sprzęt nie jest w stanie złapać ostrości podczas robienia zdjęć.

Użytkownicy smartfonów Galaxy S8 na razie nie mają zbyt wielkich powodów do narzekań. Liczba problemów technicznych trapiących ten model wcale nie jest taka duża, choć oczywiście nie jest od nich całkowicie wolny.

Najnowszym problem dotykający tego modelu, dotyczy aparatu fotograficznego. Wielu użytkowników skarży się, że uch sprzęt, podczas wykonywania zdjęć nie jest w stanie złapać prawidłowej ostrości. Co więcej problem występuje nawet wtedy, gdy użytkownik wyłączy automatykę i będzie próbował ręcznie złapać ostrość. A jakby tego było mało, obecny jest podczas korzystania z firmowej aplikacji aparatu, jak również w innych aplikacji robiących zdjęcia, takich jak Snapchat.

Na oficjalnym forum Samsunga jest oficjalny wątek poświęcony temu problemowi. Skargi użytkowników zaczęły pojawiać się kilka miesięcy temu, ale dopiero niedawno problem się nasilił. Można tam także znaleźć kilka sugestii, które powinny rozwiązać sprawę. Jeśli jednak nie będą skuteczne, przedstawiciele producenta sugerują wysłanie telefonu do serwisu.

Na razie nie wiadomo czy problem związany jest z wadliwymi podzespołami, czy też oprogramowaniem.

Galaxy S8

Źródło: Samsung.com

You may also like...