Produkcja Galaxy Note 3 ruszy już w sierpniu?

Świat biznesu z niecierpliwością wyczekuje na premierę najnowszego modelu smartfona z rodziny Galaxy Note. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jego seryjna produkcja może rozpocząć się już w sierpniu.

Nie wiadomo co prawda kiedy miałoby do dokładnie nastąpić, lecz wiele źródeł wskazuje właśnie na ten miesiąc, jako termin rozpoczęcia produkcji. Oczywiście jej rozpoczęcie nie jest równoznaczne z premierą samego urządzenia, te bowiem w pełnej okazałości zobaczymy dopiero podczas wrześniowych targów IFA 2013, które odbędą się w Berlinie, a to może oznaczać, że premiera odbędzie się wkrótce po targach.

Doniesienia o rychłym rozpoczęciu produkcji, zdają się potwierdzać, gdyż media donoszą, że Samsung mocno ogranicza zamówienia na model Galaxy S4, które spadły z 12 milionów w maju, do 8 milionów w czerwcu i 6,5 miliona w lipcu. A to mogłoby oznaczać, ze koreański gigant po prostu przygotowuje się do rozpoczęcia produkcji nowego modelu i wiele wskazuje na to, że już we wrześniu ujrzymy go na sklepowych półkach.

Źródło: Etnews.com

You may also like...