Tak taniego projektora jeszcze nie było

BlitzWolf BW-V3 Mini LED to najnowszy projektor, który przyda się graczom oraz fanom filmów i seriali. Jest tańszy od telewizora, a zapewnia obraz o przekątnej aż 120-cali.

Wiele lat temu projektory były sprzętem adresowanym wyłącznie do bogatych klientów. Ich ceny sprawiały bowiem, że były poza zasięgiem przeciętnego konsumenta. Dziś konkurencja na tym rynku jest tak duża, że co chwila pojawiają się nowe modele oferujące spore możliwości i dostępne za bardzo przyzwoite pieniądze.

Dla osób z ograniczonym budżetem powstał model BlitzWolf BW-V3 Mini LED, który pojawił się właśnie w przedsprzedaży. To kompaktowy sprzęt o wymiarach 165 x 128 x 66 mm i masie poniżej 1 kg, oferujący natywną rozdzielczość 720p i mogący wyświetlać obraz o przekątnej od 40″ do 120″. Ma jasność 250 ANSI lumenów oraz obsługuje dekodowanie obrazu 1080p, a żywotność jego lampy wynosi 40 000 godzin. Rozdzielczość nie jest może zbyt duża, ale wystarczająca by sprzęt mógł zastąpić telewizor w pokoju dziecka lub sypialni.

BlitzWolf BW-V3 Mini LED
Źródło: BlitzWolf

Projektor posiada oczywiście Bluetooth 5.0, umożliwiające sparowanie go ze smartfonem, a następnie wyświetlenie lustrzanego odbicia ekranu. Możemy więc nie tylko bawić się grami mobilnymi na dużym ekranie, ale też oglądać filmy z serwisów streamingowych. Producent zadbał też o łatwość obsługi, a więc ostrość ustawimy jednym naciśnięciem przycisku, zaś specjalny algorytm optymalizuje jakość obrazu.

W tej chwili BlitzWolf BW-V3 Mini LED dostępny jest w promocyjnej cenie 96,99 dolarów. To kwota znacznie niższa niż trzeba zapłacić za standardowy telewizor, a otrzymujemy obraz o dużo większej przekątnej. To jednak cena przedsprzedażowa, bo gdy 26 marca odbędzie się jego premiera, wówczas trzeba będzie wydać na niego 199,99 dolarów.

You may also like...